Contact

 

Hier vindt u onze gegevens, voor algemene doeleinden kunt u de algemene gegevens gebruiken, voor specifieke contactgegevens kunt u contact opnemen met een van onze medewerkers:

 

 

Roger Stassen

 

Functie: Directie, mestrecycling binnenland

Telefoon: 046-3030320

Mobiel: 06-53387001

E-mail: roger@stassensittard.nl

 

 

Arthur Stassen

 

Functie: Directie, mestrecycling buitenland

Telefoon: 046-3030321

Mobiel: 06-22410350

E-mail: arthur@stassensittard.nl

 

 

 

 

Danny Kouwenberg

 

Functie: Planning, inkoop, KAM-manager

Telefoon: 046-3030324

Mobiel: 06-10845742

E-mail: danny@stassensittard.nl

 

 

Marc Mullenders

 

Functie: Transportplanner

Telefoon: 046-3030323

E-mail: planning@stassensittard.nl

 

 

Alexander Stassen

 

Functie: Sales manager, bemestingsadviseur, meststoffenadministratie

Telefoon: 046-3030322

Mobiel: 06-12999350

E-mail: alexander@stassensittard.nl

 

 

Ans Pesgens-Smeets

 

Functie: Administratief medewerkster

Telefoon: 046-3030326

E-mail: ans@stassensittard.nl

 

 

Jane Burgera-Niederer

 

Functie: Administratief medewerkster

E-mail: jane@stassensittard.nl

 

 

Jan Vogelaar

 

Functie: Boekhouder, controller

Telefoon: 046-3030325

E-mail: jan@stassensittard.nl

 

 

 

Stassen Mestrecycling & Transport B.V.

Bezoek adres

Leonard Langweg 4
6121 PA Born
Nederland

Post adres

Leonard Langweg 4
6121 PA Born
Nederland
T: +31-46-4515515
M: +31622410350
F: +31-46-4517755

I: www.stassensittard.nl

Reageer